španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Tablica za kalibraciju injektora

• HKM
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
4 1 tjedna prije dana #53939 od HKM
Tablica za kalibraciju injektora Objavljeno od strane HKM
Pozdrav prijatelji MDM-a, započinjem provjeru injektora zajedničke šine i prije nekoliko dana kupio sam banku za NT300 pumpe (kineske) koje sam nadopunio Common Rail simulatorom CRS 3 (također kineskim) koji sam koristio s ručnom pumpom za provjeriti otvaranje ubrizgavača i vratiti se na vrlo osnovni način, ali funkcionalan u mom mjestu prebivališta gdje nema lakog pristupa tehnologiji ili informacijama.

Problem koji imam u ovom trenutku je znati je li ono što ja mjerim unutar utvrđenih parametara ili ne.

Na primjer, 0445110 092 injektor bosch prilikom simulacije testa na 7 hz 700us 200 okr / min i 250 tlaka na liniji, daje mi isporuku 24 ml i 16 ml povrat, ali ne znam jesu li vrijednost ili parametri točni sa Oni na kojima radim. Znam samo da ako povratak nije veći! vozilo će se barem pokrenuti, što je u 80% slučajeva koji se ne čine i kada se popravljaju (promijenite mlazni ventil i brtve) ako se poboljšaju. ali prepušteni su im zveckanjem ili dimom između promjena.

Hoće li netko u grupi imati informacije ili provjeriti tablice nekih ubrizgavača koje mogu dijeliti?

puno hvala.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Octavio Rosemberg Meza Valenzuela volio Aleksandar'S Profil 5 sati 36 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.