španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Iveco Daily

• puma_01
  • Pogledaj
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder
više
8 godina 7 sati prije #22081 od puma_01
Iveco Daily Objavljeno od strane puma_01
Pozdrav svima Imam kamion koji spalio svakodnevno broj 5 osigurač koji kontrolira indikatore crtica (temperatura, goriva kilometraža ...) sam stavio novu i vratio se spali, provjerite kutije s osiguračima pod crtica i iza VI da su žice koje su izgorio osigurač i kisiera promjenu, ali mislim da bi trebalo ukloniti ploču za to ili postoji drugi način da to učinite je vidio da su kabeli su sve spalili i mora postojati razlog Jesu li? :S

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
9 mjeseci 2 tjedna prije #53304 od Huevopluss
Odgovori Huevopluss na temu Iveco Daily
Osjećam se isto, ne hoda za peglanje, odvojili, a slijede xorto osigurača, isključivanja svjetla i sonda nastavlja Ukratko, ja ne mogu naći gdje se to može biti kratka na istom osiguraču. Pomoć molim!

više
9 mjeseci 2 tjedna prije #53309 od tuning1213
Odgovori tuning1213 na temu Iveco Daily
to je osigurač

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

127 PRIRUČNICI

136 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Ignacio y 20123 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 3 sati 33 minuta
Adrián Rodríguez y 3 drugi oni su se svidjeli Sara Vijandi'S Profil 6 sati 22 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.