španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Pomoć s GODINE CHEVROLET LUV 2.3 95

• TROZMEN
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
5 godina 3 tjedna prije #46138 od TROZMEN
Pomoć s GODINE CHEVROLET LUV 2.3 95 Objavljeno od strane TROZMEN
Pozdrav, ja im govorim da imam problem s mojim Luv Chevrolet godine 2.3 95
ti si puna motor obnoviti, oni poduzimaju šasije motora. i kad spajate žice, ne pucanja.
Problem je u tome što nema zavojnica prodaja paljenje, koji se nalazi na naslovnici ventila (i izlazni priključak na razdjelnik).
hize mjerenja s tester za zavojnice, a problem nije postignut očito negativan.
1. Da li ovaj kamion ima položaja radilice? : Huh:
2. Modul paljenja? Pronađeno u računalo? Kontinuitet mjereno priključak svitka na priključak na računalu, a ja se kontinuitet s dva priključka.
3. Da li netko ima sheme za ovaj model kamiona?

nadamo me voditi bolje i ja sam samo me uvodi u svijet električne energije i elektronike.

puno ti hvala i čestitke prijatelja : Lol:

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
5 godina 3 tjedna prije #46139 od Dunger
Odgovori Dunger na temu Pomoć s GODINE CHEVROLET LUV 2.3 95
Prijatelji imajte na umu da su sva vozila imaju CKP'el injekciju senzora koji je odgovoran za provjeru položaja radilice poslati iskra da klipova obično se nalazi na dnu motora provjeriti visinu radilice i okolo, vidjeti vaš problem to može biti uzrok bez iskre u bilo kojem trenutku.

više
5 godina 3 tjedna prije #46160 od kikemec
Odgovori kikemec na temu Pomoć s GODINE CHEVROLET LUV 2.3 95
distributer koji kamion je jednostavno veliki problem je prolio da distributer jer je glomazan srednje svih deves načine kako bi provjerili set-up, a određuje se kroz diode ako su bolni signal rezanje zavojnicu od CKP zavojnica mora biti s pozitivnim struje je negativan signal koji šalje položaja radilice. Češka taj prvi.
Sljedeći korisnik rekao zahvaljujući: TROZMEN

više
9 mjeseci 2 tjedna prije #53314 od jorge0925
Odgovori jorge0925 na temu Pomoć s GODINE CHEVROLET LUV 2.3 95
Čovječe, ovo vozilo ako imate položaja radilice ali je optički signal proizvodnju Hall efekt toga je na distributer, distributer je imenovan 4 pin sa slovima A, B, C i D s lijeva na desno.
A je GND (Zemlja), b je pozitivan, c je Signalni izlaz na ECM, a d je još jedan signal koji emitira ECM.
Također ima paljenje modul 3 pin enumeredados što 1, 2 i 3 signal HALL pozitivan tip 1 (kvadratni signal 12V) koji šalje ECM, pin 2 je tlo ECM i pin 3 je izlaz pojačani signal na indukcijski svitak.
Priključci:

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

127 PRIRUČNICI

136 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Pozdrav, upravo sam se registrirao, čestitke svima.

RAFAEL y 20127 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 1 sati 38 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.