španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Hyundai Accent 2013 ECM računalo

• simonvgarcia
  • Avatar za simonvgarcia Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 godinu dana 2 mjeseci #53318 od simonvgarcia
Hyundai Accent 2013 ECM računalo Objavljeno od strane simonvgarcia
Pozdrav,

Moj Hyundai Accent 2013 radi samo za promjenu 3era i obrnuti. Kôd pogreške koji se prikazuje je P0748 (elektromagnetski kvar u elektroventru A upravljačkog tlaka [primarna remenica].
Kontrolni ventil je provjeren i svi selenoidi rade, a također i konektor ventilskog kućišta. I linije od računala do kutije.
Dijagnoza je onda promjena računala NDE.

Moje računalo ima kod E45B i dio broj je 39127-2B890, ali moj problem je ja ne mogu naći s točno istim brojem strane, smatram da su 39127-2B100, 39110-2BAS1, 39110-2BAE5. ..

Je li potrebno imati isti broj dijela?
Priključci:

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
11 mjeseci 2 tjedna prije #53471 od joserguez1967
Odgovori joserguez1967 na temu Hyundai Accent 2013 ECM računalo
Pozdrav Ja imam isti problem i mehanika mi kaže da je to računalo, da biste mi mogli reći kako ste riješili svoj slučaj.
moj e-mail je Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota. Ako ste isključili Javascript da bi je vidjeli. i whatsapp 1 809 860 7772

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Jorge y 16 drugi volio Grupa 4 sati 34 minuta
Marco Chavarria y 9447 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 7 sati 13 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.