španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

automatski prijenos kia a4cfx

• mecmoch
  • Pogledaj
  • Viši podstanar
  • Viši podstanar
više
10 mjeseci 1 tjedan prije #53490 od mecmoch
automatski prijenos kia a4cfx Objavljeno od strane mecmoch
Pozdrav svima ima Cerato 2008 s automatskim transmicion a4cfx koji je ostao zaglavljen u 3 i jerking kad se prelazi iz R u D ... Sve je počelo nakon što je napustio parkirano nekoliko dana
prema skener mi je dao kod zavojnice transmicion će zamijeniti kompletan set solenoida ali Arnes te su povezani, jer su govorili q tamo došao na presudu, a do danas q sam test auto ostaje ista sada mi je dao solenoid pogrešci pomak A i solenoidi su novi ... netko mi može dati savjet jer ne znam što drugo raditi ... pozdrav
Sljedeći korisnik rekao zahvaljujući: obdulio 14

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Jorge y 16 drugi volio Grupa 4 sati 23 minuta
Marco Chavarria y 9447 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 7 sati 1 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.