španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Accent 2005 crdi ne radi

• rodrirodriguez77
  • Avatar za rodrirodriguez77 Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
7 mjeseci 1 tjedan prije #53508 od rodrirodriguez77
Accent 2005 crdi ne radi Objavljeno od strane rodrirodriguez77
Dobri prijatelji
Trebam pomoć
Imam Accent 2005 CRDI s tri klipa
Problem je u tome što je hodao i iznenada se zaustavio, a motor nikad više nije radio
Pokrećem ga i okreće se, ali kao da nema kompresije
Već sam provjerio da gorivo stiže
Zahtjev za pomoć
Skinuo sam priručnik, ali to nije od velike pomoći

PS: Želim izvaditi injektore za mjerenje kompresije, ali nemam momente za ponovno sastavljanje, ili poseban vodič za isključivanje injektora.

Svaka pomoć će biti dobro prihvaćena
(kada je problem uma blokiran)

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
7 mjeseci 6 dana prije #53509 od servilimit
Odgovori servilimit na temu Accent 2005 crdi ne radi
Poštovani rodrirodriguez77.
Nisam radio ovaj motor, nisam ga proučavao, ali mogu vam reći da je vaša šteta rijetka. Za početak je potrebno izvaditi brizgaljke i ispitati u banci, ako ga nemate u blizini, to možete učiniti u istom motoru, ugraditi ga u istu cijev izvan njegovog položaja i okretati motor, nije vam potreban poseban zakretni moment za ponovno sastavljanje mlaznica ili za mjerenje kompresije, dolazak goriva u injektor ne znači da je sve u redu, morate provjeriti tlak i jedan od njih je iz pumpe za prijenos i izlaza filtra. Kao što sam rekao, ne znam taj motor, ali se nadam da sam vam mogao pomoći,
Sreća

više
6 mjeseci 1 tjedan prije #53699 od armando1890
Odgovori armando1890 na temu Accent 2005 crdi ne radi
Ne koksiram vaš motor, ali se takvi problemi javljaju kada se traka ili lanac sinkronizacije razbije, mnogo puta je dovoljno skinuti čep za ulje ili prednji poklopac trake da bi se pokrenulo i provjerilo okreće li bregasto vratilo.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

127 PRIRUČNICI

136 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Manuel Vallejo y 9367 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 3 sati 11 minuta
Ozkar Wolverin y 3 drugi volio Rasprava 3 sati 28 minuta
Gorgerino Federico y 20439 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 8 sati 49 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.