španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

problem nakon spuštanja glave motora

• mecmoch
  • Pogledaj
  • Viši podstanar
  • Viši podstanar
više
4 mjeseci 4 dana prije #53744 od mecmoch
problem nakon spuštanja glave motora Objavljeno od strane mecmoch
Pozdrav svima Imam hyundai santa fe crdi da je razbio vrijeme
sve je popravljeno i sad kad sam krenuo ne počinje i ne znam postoji li elektronički problem ili neki mehanički kvar provjeriti sve i ništa se ne pokreće Cijenio bih vašu pomoć ako netko zna za te motore jer sam na rubu ludila ...

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
3 mjeseci 2 tjedna prije #53766 od servilimit
Odgovori servilimit na temu problem nakon spuštanja glave motora
Pozdrav mecmoch.
Provjerite da kada je remen bio klip jedan u radnom vremenu, zapamtite da su u četverotaktnim motorima klipovi sinkroni dva po dva, dakle bezbrižnost može biti da ste sinkronizirani s vremenom ispuha

više
3 mjeseci 1 tjedan prije #53769 od ismael53
Odgovori ismael53 na temu problem nakon spuštanja glave motora
Osim što pregledavate položaj kao što kažete pratilac, pogledajte kako take, koje pretpostavljam da će biti hidraulične, nisu bile "pune" za montažu, ostavljajući ventile da gaze i odlaze bez kompresije (da vidimo da li osjećate miris ispušnih plinova), ovo mi se dogodilo u svoje vrijeme i nije bilo načina da ga pokrenem i nakon dana pokušaja ...

• mecmoch
  • Pogledaj
  • Viši podstanar
  • Viši podstanar
više
2 mjeseci 2 tjedna prije #53792 od mecmoch
Odgovori mecmoch na temu problem nakon spuštanja glave motora
hvala za vašu pomoć ... mi je napravio to proći kroz čavli smo ih isprazniti prije sastavljanja sve na kraju senzor koljenastog vratila je oštećen, a mi smo ga prisiljeni da počne hodati s eter .... hahahahahaha nakon pokretanja, okrenuo na svjetlo provjeri motor i mogli bismo staviti skener i pojavio se taj problem i riješio problem ..

• mecmoch
  • Pogledaj
  • Viši podstanar
  • Viši podstanar
više
2 mjeseci 2 tjedna prije #53793 od mecmoch
Odgovori mecmoch na temu problem nakon spuštanja glave motora
hvala za vašu pomoć ... mi je napravio to proći kroz čavli smo ih isprazniti prije sastavljanja sve na kraju senzor koljenastog vratila je oštećen, a mi smo ga prisiljeni da počne hodati s eter .... hahahahahaha nakon pokretanja, okrenuo na svjetlo provjeri motor i mogli bismo staviti skener i pojavio se taj problem i riješio problem ..

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

127 PRIRUČNICI

136 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Manuel Vallejo y 9367 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 2 sati 48 minuta
Ozkar Wolverin y 3 drugi volio Rasprava 3 sati 5 minuta
Gorgerino Federico y 20439 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 8 sati 26 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.