španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Pregrijavanje Ford Ka

• Ja edwingranado
  • Avatar edwingranado Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 4 tjedna prije #53808 od Ja edwingranado
Pregrijavanje Ford Ka Objavljeno od strane Ja edwingranado
Pozdrav cijeloj zajednici - imam Ford Ka model 2007 koji je predstavljao probleme pregrijavanja jer je električni ventilator oštetio ležaj i morao sam ga skinuti. Stavio sam univerzalnu (ja sam iz Venezuele, ovdje je vrlo teško nabaviti originalne stvari). Nikad nije prošlo dobro s tim elektroom jer se uvijek zagrijava, a nakon nekoliko tjedana također je oštetio senzor koji aktivira elektro. Ni ovaj senzor nije dobiven, na što sam se poslužio "ručnim", to jest, djelovati pomoću suich-a u ploči, jer sam instalirao senzor temperature jer ka ne donosi svjetlost (koja nikada nije radila od novih true) i pratili su temperaturu da bi pokrenuli suich. To je bilo ovako nekoliko mjeseci do prije tjedan dana kada se čak i tada počelo pregrijavati više nego što je bilo potrebno i shvatio sam da je pumpa za vodu također oštećena jer nije došla voda iz recirkulacijskog crijeva. Odlučio sam zaustaviti automobil i ponovno nabaviti način kako sve dijelove uvozi od privatnih osoba. Zatim kupite baypass (izrađen od aluminija, ne plastičnog poput originalnog) koji dolazi s termostatom i senzorom koji pokreće električni ventilator. Kupite otpor koji ide u radijator koji pokreće drugu brzinu elektro, kupite pumpu za vodu s aluminijskom oštricom (koja dolazi s plastikom) i kupite električni ventilator. Svi ovi dijelovi su iz Ford Fieste, koja donosi isti motor Zetec Ro Cam 1.6 koji donosi ka jer Ka nije postignut gotovo ništa. Pa, sve sam instalirao, i sinoć sam ga uključio prvi put, slijedeći upute iz priručnika: stavite rashladnu tekućinu dok se razina ne dovrši, uključite radnu temperaturu, isključite motor, pustite da se ohladi i dovršite razinu tekućine. Prema priručniku koji donosi Ka, sustav se samozaliva. Pa, kad je temperatura dostigla 60º, električni ventilator je normalno bio aktiviran, ali je temperatura stalno rasla ... zatim je druga brzina elektronika bila aktivirana kao kod 70º ili 80º, a temperatura je nastavila rasti, pa sam morao isključiti motor. Voda je ključala. Ono što primijetim je sljedeće: električni ventilator se vrlo sporo okreće u niskom, a visoki se okreću kako bi se trebao uključiti nisko ... Ali ne razumijem zašto se pri uključivanju na visokoj razini ne hladi niti ... Koji problem se može prikazati s mojim ka? Hvala onima koji mi mogu pomoći u tome.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
2 mjeseci 2 tjedna prije #53814 od limonksk
Odgovori limonksk na temu Pregrijavanje Ford Ka
zdravo edwingranado, niste provjerili radijator? mogao biti pokriven

• Ja edwingranado
  • Avatar edwingranado Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 1 tjedan prije #53818 od Ja edwingranado
Odgovori Ja edwingranado na temu Pregrijavanje Ford Ka
Pa hvala svima na apsolutnom nedostatku suradnje u mom problemu. U slučaju da netko pročita ovaj post, rješenje je bilo promijeniti poklopac plastične posude. Bio je napuknut i ispustio kompresiju koja je uzrokovala pregrijavanje. Slučajno zamislite ovaj problem prilikom čišćenja plastične posude. Nadam se da je nekome korisna.

više
1 mjesec 3 tjedna prije #53827 od dydyforum
Odgovori dydyforum na temu Pregrijavanje Ford Ka
Obrigado dragi! Tive ili mesmo supequecimento problem i agora sei kako riješiti.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Noelting y 9420 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 44 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.