španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

motocikl mi se zagrijava, a ja miješam rashladno sredstvo i ulje.

• natrav
  • Natravin avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 1 dan prije #53823 od natrav
Pozdrav dobri, imam Husqvarna 125 4t 2012-a i imam problema s 2-om za koje ne znam jesu li jedan drugome tuđi ili imaju što raditi, pogledajte možete li mi pomoći.
prvi problem je što me motocikl zagrijava, ali najčudnije je to što je hladnije, to se više zagrijava, odnosno dani kada je jako vruće, a sada kada je ljeto, također u vrijeme vrhunca, ne znam ništa me ne zagrijava i to je kad najbolje prođe. Rashladni krug ima pritisak, tako da je to u redu.
Što se tiče drugog problema, danas sam otvorio kutiju vodene pumpe (mislim da se tako zove, nisam siguran) da provjerim je li u redu, i ako jeste, jedino što mi je pronašlo ulje unutra, vrlo jako Malo, ali bilo je tu. Pogledao sam spremnik rashladne tekućine i nema ulja, bilo je čisto, tako da ne znam da su ovo moja dva problema, treba mi pomoć. hvala puno!

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Jonathan Ostolozaga Dominguez y 20477 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 2 sati 9 minuta
Isidoro y 9413 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 11 sati 21 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.