španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Relanti nestabilna vatra fiorino 1.3

• Walteers
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 3 tjedna prije #53829 od Walteers
Relanti nestabilna vatra fiorino 1.3 Objavljeno od strane Walteers
Pozdrav! Imam fiat fiorino vatru 1.3 2010, 2 prije mjesec dana ili je tako upaljeno svjetlo kontrolnog motora, uključio sam elm327 skener koji sam kupio i dobio sam grešku na IAC-u, očistim tijelo s potpuno ubrzanjem, provjerim kontinuitet iac i tps kablovi, također otpor oba pokretača i sve je bilo u redu, sve sam sastavio i auto je prošao dobro, regulirao 850 / 900rpm ... bilo je to mače. Nekoliko dana kasnije promijenite svjećice i njihove žice, ako ih je potrebno.
Sada se automobil ne regulira dobro, udara ubrzanja, nije baš visok, možda oko 1500 / 1600rpm, relanti su nestabilni, od 1000 / 1200rpm. Izvadite kućište za ubrzanje i ono je čisto, pregledajte čišćenje radi sumnje. IAC dobro radi, hod se kreće, otpor mu je 50ohm. Nisam mogao izmjeriti otpor TPS-a jer mi je došla noć, ali uz pokrenut skener imao sam 1000rpm na 1200rpm i položaj leptira je uvijek bio u 0-u (bez da sam stao na dizalo, naravno). Senzor temperature radi, uključio je elektricno na 95Cº.
Mogu li žice ili svjećice pokvariti i uzrokovati to? Sutra ću progresivno provjeravati otpor TPS-a, ali što se još može dogoditi?
Koje bih druge podatke iz skenera trebao dobiti da bih izvukao neke zaključke?

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Jonathan Ostolozaga Dominguez y 20477 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 2 sati 28 minuta
Isidoro y 9413 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 11 sati 40 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.