španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Pomoć s Great Wall Deer 2008

• Exfuexator
  • Avatar korisnika Exfuexator Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 1 tjedan prije #53833 od Exfuexator
Pomoć s Great Wall Deer 2008 Objavljeno od strane Exfuexator
Dobro! Ja sam novak u svemu što se tiče vozila. Prije 3 mjeseci kupio sam svoj prvi kamion i imao sam "problem" (priloženi youtube video) koji nije dozvolio pokretanje motora. Provjerio me mehaničar i prema njemu je regulator na kutiji alternatora označavao oštećen napon, iznad 19v što je uzrokovalo da polude senzori zbog čega se motor ne pokreće. Promijenili su mi regulatorni okvir, izvršili druga podešavanja i sve je dobro prošlo.
Nakon 1 mjeseca vratio se "čudan problem" koji sam bolje snimio i prenio:

Sve se čini "normalno" i ništa ne ide čudno i rekli su mi da je i tlak plina u redu. Ako bilo tko ima ikakvu ideju o tome što bi moglo biti ili ako mu se dogodilo nešto takvo, cijenio bih informacije da bi se bolje upoznao s tim čudnim problemom.

Pozdrav!

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Jonathan Ostolozaga Dominguez y 20477 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 2 sati 26 minuta
Isidoro y 9413 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 11 sati 38 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.