španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Greška središnjeg zaključavanja Almera Tino 2.2

• papachina
  • Papachina avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 2 tjedna prije #53848 od papachina
Pozdrav svima.
Vidite, imam kvar na središnjem zaključavanju mog Nissan Almera Tino koji me izluđuje.
Svakim pritiskom papučice kvačila, brave automobila se aktiviraju ili deaktiviraju. Zamišljam da je papučica dotaknula kabel ili konektor koji stvara loš kontakt.
Stvar je u tome da više ne znam gdje tražiti.
Je li se nešto takvom dogodilo nekome? Možete li smisliti bilo koju ideju gdje potražiti?
Hvala Vam.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

• papachina
  • Papachina avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 1 tjedan prije #53856 od papachina
Pozdrav opet.
Samo ti kažem da sam već riješio problem.
Ako rastavite suknju nadzorne ploče, (samo područje ispod upravljača, gdje se nalazi poklopac osigurača), pronaći ćete utičnicu osigurača i releja. To izlazi otpuštanjem tri jezička. Odmah iza možete vidjeti papučicu kvačila i priključak koji prolazi pored nje. Spriječio sam da papučica dodirne priključak, i to je fiksirano.
Ne znam hoće li svi Almera Tino biti isti. Rudnik je Nissan Almera Tino 2.2, registriran u prosincu 2003.
Sada moram riješiti problem s alternatorom.
Hvala na svemu.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Trebam potpuni priručnik za MITSUBISHI LANCER 1997 koji uključuje elektroničke dijagrame i distribuciju. HVALA VAM

LUIS AVILES y 20501 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 2 sati 14 minuta
ginnova y 4590 drugi ste se pridružio grupi Upute za uporabu i vlasnik 23 sati 33 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.