španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Ulje za prijenos / mjenjač Seat Ibiza 1991

• lipixx
  • Lipixx avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 tjedana 3 dana prije #53852 od lipixx
Ulje za prijenos / mjenjač Seat Ibiza 1991 Objavljeno od strane lipixx
Pozdrav! Imam sjedalo ibiza iz 1991-a i pokušavam provjeriti razinu ulja u prijenosu. u systemporsche.blogspot.com/ Pronašao sam priručnike koji govore kako provjeriti razinu, u osnovi uklanjanjem vijaka s kabela za vožnju unazad i vidjeti da li istječe, izlazi ili ništa ne ispada. Zatim vam kaže da ćete napuniti razinu koju morate popuniti pomoću "čepa za punjenje", a ja ne znam što je to. Valjda je to drukčiji utikač od motornog ulja.

Našao sam neku vrstu gumenog čepa gdje je pored nje 0º, 5º i 10º. Pretpostavljam da nije to s obzirom da nema naznaka da je ikada prije bilo ulje.

Razlog zbog kojeg sam to želio provjeriti bio je taj što sam izgubio nekoliko kapi ulja zbog mehanja mjenjača, a onda je gubitak nestao. Želim znati kakva je razina.

Prema priručniku, od broja okvira 9703472 ulijevanje ulja mora se odvijati zajedno s poklopcem za punjenje. To je moj slučaj s obzirom da je moj broj okvira 980xxxx.

Prilažem fotografije gumenog čepa i obrnutog kabla koji ide do vijaka za prijenos i koji sam trebao rastaviti da provjerim razinu.

Kako napuniti prijenos?

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

okviri y 28 drugi ste se pridružio grupi HYUNDAI SANTAMO 4 sati 41 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.