španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Poteškoće sa mjenjačem - Toyota Yaris 2009

• SamuelG
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 3 tjedna prije - 1 mjesec 3 tjedna prije #53904 od SamuelG
Poteškoće sa mjenjačem - Toyota Yaris 2009 Objavljeno od strane SamuelG
Bok

Ne znam postoji li otvorena tema ili ne, ali trebam pomoć jer sam očajna.

Prije otprilike 2 godina, nakon relativno kratkog puta 30 km, više nisam mogao mijenjati brzine u automobilu.

Vratio sam se kući i auto ostavio u prodavaonici koja je bila od prodavaonice u kojoj je moj otac kupio automobil, jer je još uvijek bila pod garancijom. Ukratko, nisu prihvatili automobil jer su tvrdili da je jamstvo samo za motor. Kako sam već bio u radionici, odlučio sam ostaviti automobil tamo i dobio sam proračun od oko € 750 za KIT kvačila.
Nažalost, morao sam uplatiti taj iznos, ali čini se da su promjene ipak imale poteškoća. Nekoliko puta sam se vraćao u garažu, opet su popravili auto, ali opet je izgledalo isto.

Nakon tog vremena, sada zbog djelomičnog jamstva, ne mogu staviti prvo kad se, primjerice, zaustavim na semaforu ili uzbrdici gdje biste uvijek trebali prvo koristiti. Niti mogu smanjiti s 5ª na 4ª. Sve ostalo djeluje u redu.

Ako isključim automobil, mogu sve promjene unijeti bez problema.

Kada čitam razne forume o ovoj temi, postoje mnoga rješenja koja mi predstavljaju:
- Valvulina;
- zupčasti koluti;
- disk spojke;
- mjenjač;
- itd.

Volio bih znati vaše mišljenje, jer sam očajan i ne želim, niti mogu potrošiti druge € 750.
Posljednje izdanje: 1 mjesec 3 mjesec prije aitortxu, Razlog: španjolski prijevod

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Karmin y 20565 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 1 sati 4 minuta
Ramon Montenegro objavila novu raspravu17 sati 2 minuta

Massey Ferguson mf50 bager-utovarivač

Netko bi imao priručnike za ovaj stroj ili biste mi mogli reći gdje da ih pronađem

Radionica priručnici teških vozila

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.