španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

IVECO ZETA 109-14 CIKLINDER KOČNOG KOČNICA (POPRAVAN)

• tronh
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
3 tjedana 5 dana prije - 3 tjedana 2 dana prije #53917 od tronh
Pozdrav, dugo vremena bez prelaska ovdje imam problem s jednim glavnim cilindrom kočnice, konkretno sa stražnjom osovinom, ti cilindri idu zajedno s odgovarajućim plućima, rekao mi je da me cilindar kaplje, pokušavam naći zamjenu, nabavim cilindre sa različitog kalibra, nema reference u starom cilindru, razmišljao sam o rastavljanju cilindra i mjerenju unutarnjeg čeljusti, ali to bih morao ponovno sastaviti jer moram raditi s kamionom, a rezervna treba oko 10 dana da stignem. prije nego što moj kamion bude iveco zeta (109-14)
Priključci:
Posljednje izdanje: 3 tjedana 2 dana prije tronh, Razlog: nije izašao sav tekst

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Sky Net y 9460 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 11 sati 11 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.