esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

KLJUKA CITROEN C3 PATINA, NOVI DISK UGLJEN OD ULJA

• tronh
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 3 tjedna prije #53945 od tronh
Pozdrav, prije otprilike 3 mjeseci sam stavio komplet kvačila, problem koji mi je zadao bio je što sam klizao, posebno na dugim usponima i brzinama, bio je revolucioniran i nije prisilno, promijenio sam ga u mehaničku pretpostavku, jer nisam išao na U radionici, prilikom demontaže diska je bilo puno ulja, pa smo promijenili brtvu radilice, jednom montiranu nekoliko dana kasnije primijetio sam istu grešku, ali ovaj put sam primijetio čudan miris prilikom klizanja, jer sam otkrio da miriše Valvulina, upravo sam uspio uvjeriti navodnog mehaničara, jer mi je dugo govorio da problem nije u kvačiću, da je on to dobro stavio, već uvjeren da mi kaže da je problem u mjenjaču, da ga je potrebno promijeniti, naravno morate platiti popravak 400 €, za sada ne plaćate ništa jer i dalje klizi kvačilo i s istim mirisom.

Mislim da radi nešto pogrešno, neki izazov koji se ne mijenja, ne znam.
Da vidimo da li me netko vodi

pozdrav

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

• Mala Salta Montes
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 3 tjedna prije #53946 od Mala Salta Montes
Odgovori Mala Salta Montes na temu KLJUKA CITROEN C3 PATINA, NOVI DISK UGLJEN OD ULJA
Pozdrav, za ono što opisujete, greška je repijska ili hidraulička brtva glavne osi kutije. Snažan miris koji opažate je iz ulja u kutiji slično onome valvulina. Ta mehanička pretpostavka, nažalost, nije imala potrebno znanje kako bi riješila vaš problem od početka.
Sljedeći korisnik rekao zahvaljujući: tronh, elmecanic

• tronh
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 1 tjedan prije - 2 mjeseci 1 tjedan prije #53964 od tronh
Hvala prijatelju na odgovoru, prije tjedan dana razgovarao sam s onim koji je promijenio kvačilo i također mjenjač, ​​rekao sam mu da i dalje mirišem isto, rekao mi je da nastavim pokušavati, povremeno gledam ispod automobila u slučaju da kaplje kaplje mjenjač, ​​zadnji put ono što je curilo bila je kočna tekućina iz bombida kvačila, što sam usput promijenio i konačno mislim da mirisa više nema, sad je miris kvačila, test sam ručnom kočnicom uradio bacio i drugu brzinu na i automobil je teško razbiti.

Gledao sam na youtube-u mehaničara (Daniel Paul) nekoliko videozapisa s kvačilom i objasnio sve probleme koji mogu nastati pri sklapanju kvačila, jedan od problema o kojem sam govorio o vilici i tetonu koji je promijenjen, mogao je proći tamo su pucnje, ne znam, komplet kvačila vratio prije otprilike tri mjeseca, naravno posuđe koje je trebalo očistiti i rekli su mi da nema problema.

pozdravi
Zadnje izdanje: 2 mjeseci 1 tjedan prije tronh.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

lides wilson angulo garcia y 20632 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 18 sati 59 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.