esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

električni problem ne dopire iskru do dvije zavojnice mitsubishi galant godina 94

• Ivorr
  • Ivorrov avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
5 mjeseci 5 dana prije #53977 od Ivorr
Pozdrav laku noć, molim vas, ako mi netko može pomoći ili savjetovati što da radim. Imam Mitsubishi Galant koji sam kupio s električnim problemom, auto nije dobio iskru na zavojnice, poslao sam ga da provjeri računalo i oni mi kažu da je savršeno, onda sam ga poslao da promijeni senzor radilice, modul paljenja, oni su već testirali pojedinačne zavojnice i sve je dobro Ne razumijem zašto računalo šalje signal zavojnicama, ali samo onaj u sredini je onaj koji pravi iskru, razmjenjuju ih, a onaj u sredini je onaj koji šalje iskru, ne znam što da radim ili gdje da provjerim. Ako je netko imao isti problem, molim vas da mi pomognete da ga riješim unaprijed hvala tko mi može pomoći. mitsubishi galant godina 94

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

RUBEN HERNANDEZ y 20721 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 2 sati 3 minuta
jimmy y 9580 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 2 sati 37 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.