esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Problem s pokretanjem Peugeot 106 Sport 1.4i (2003, KFW motor)

• mohicano66
  • Avatar mohicano66 Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 3 tjedna prije #53989 od mohicano66
Dobre foreros,

Ispada da se s mojim Sportom dogodilo nešto vrlo neobično. Prije nekoliko dana bio sam na putu do posla i odjednom sam dobio tvrdi kotač, nisam mu dao puno značaja otkad sam mislio da je pumpa za upravljanje uginula. Jučer je svijetlo svjetla za zagrijavanje motora poskočilo, ventilator nije skočio i zapaljena je brtva glave motora, nakon čega se automobil kada je pokrenut održavao, ali dao poput nekih lažnih eksplozija ili treperenja.

Taj je problem već riješen jer je to bio kabel koji je pobjegao od pozitivnog pola akumulatora. Moje iznenađenje je da sam rastavio motor i stavio novu brtvu glave cilindra, distribuciju i sve ostalo, a sada se motor pokreće, ali ne ostaje pokrenut, tako da se održava, mora biti ubrzan i stvara neke vrlo lažne eksplozije, u trenutku da otpustiti gas gasiti.

- Prije rastavljanja automobila provjerio sam sve osigurače i releje, svi su dobri. (Treba mi samo onaj ispod centrale).

- Promijenio sam zavojnicu za drugu koju imam i nije problem jer ostaje isti.

Ima li netko pojma što to može biti? Kako možete provjeriti napon koji doseže do zavojnice u 4-polnom priključnom kabelu ili 4 žice?

Čekam vaš odgovor i puno vam se unaprijed zahvaljujem.

Peugeot 106 Sport, 1.4, 2003 (KFW motor).

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
2 mjeseci 2 tjedna prije #53999 od zaključan
Nisam baš siguran, ali mislim da se sjećam da vaš motor ima aluminijski blok i ako je tako, žao mi je što vam moram reći da ti motori jako loše primaju grijače. Općenito, nije samo savijena glava cilindra, već i površina bloka, a ako nije ispravljena pored glave cilindra, brtvljenje nije dobro i motor ne može održavati brzinu u praznom hodu. Napravio bih test aspiracije vakuumski mjerač da bih vidio nivo vakuuma u praznom hodu u motoru. To bi trebao biti u motoru s brtvom u glavi motora i dobro postavljenom oko 20 inča žive na obližnjim visinama na razini mora. Ako je razina vakuuma u razvodniku niža, to treba provjeriti za svaki slučaj, istjecanje u usisnom razvodniku, nakon podešavanja razdiobe i konačno kompresije zbog curenja glave cilindra.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Alberto Mendez y 9530 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 17 minuta
Armando y 6950 drugi ste se pridružio grupi Radionica priručnici teških vozila 5 sati 17 minuta
nik71 voli Rasprava 5 sati 21 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.