esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

fiesta 1.4 tdci ponavljajuća greška osjetnika bregastog vratila

• zaključan
  • Zaključana avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
2 mjeseci 3 tjedna prije #53993 od zaključan
Dobro je što se ovdje nalazim 1.4 tdci (F6JB) sa propadom u senzoru bregastog vratila koji ne mogu eliminirati. Potvrdio sam da je ožičenje u dobrom stanju (kontinuitet, izolacija na masu, pozitivan, kratki spoj itd.) I sve se čini ispravnim. Nakon ovoga odlučio sam promijeniti senzor jer sam primijetio da kada skok koda prestane stvarati signal, ali snaga i masa senzora su i dalje ispravni. I tu počinje problem, prvi senzor koji mi je montirao nije uspio tijekom ispitivanja na cesti, a kad sam ga vidio osciloskopom, vidio sam da signal povremeno ide od četvrtastog do pravokutnog oblika (kao da su se dva grebena spojila da senzor ne reagira dovoljno brzo) pa sam zaključio da, iako je to rijetko, dotaknuo senzor koji nije točan. Sad mi se s drugim senzorom dogodi kao i kod originala (signal nestaje) i naravno da vas dotaknu 2 loša senzora i bilo bi puno loše sreće. Stvar je u tome što sam primijetio da ako senzor prestane davati signal i bez zaustavljanja automobila isključim kabel i ponovno ga povežem, senzor vraća signal i sada to ne označava grešku na cesti. Ali kad ga sljedeći dan ponovo pokrenem i krenem na put, opet propada. Obično mi je kod P2, ali u drugim prilikama mi je dao P0341. Ne znam jesam li stvarno imao lošu sreću i imao sam 0340 loša senzora ili je na komutaciji neki problem zbog kojeg senzor prestaje raditi. Zbog toga sam vas odlučio zamoliti da vidite možete li smisliti bilo što prije nego što ovaj put isprobate izvorni senzor, a ni to nije rješenje. Hvala na vašem vremenu i savjetu.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

RAMIRO TRIANA SANCHEZ y 20665 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 5 sati 20 minuta
Jona y 9531 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 17 sati 44 minuta

Pozdrav, tražim priručnik za radionicu za Jac refine 2.8 2011, pozdrav

Carlos dobar dan tražim priručnik za radionicu kia sportage 2009 5 sati 3 minuta
utovarivač
utovarivač
Prilozi nekretnine

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.