esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

fiesta 1.4 tdci ponavljajuća greška osjetnika bregastog vratila

• zaključan
  • Zaključana avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 1 tjedan prije #53996 od zaključan
Pozdrav svima, imam ovdje Ford Fiesta 1.4 tdci (F6JB) s problemom u senzoru bregastog vratila. Ispada da sam nakon provjere ožičenja i signala osciloskopom utvrdio da senzor nije u pravu jer ne daje vrući signal. Ali nakon što je promijenio, on još uvijek nije uspio, ali u ovom je slučaju drugačije ono što se činilo kao da se komunicira greben dvaju valova, tako da je ponekad val umjesto kvadrata bio pravokutnik. Nakon ponovne provjere ožičenja i utvrdio je da je ovaj senzor trebao pogriješiti i zamijeniti ga. No, novi senzor prestaje davati signal kada se čini, posebno kad revolucionira motor ili skreće u kružnom toku. Smiješno je što kad prestane davati signal ako odspojim konektor i ponovno ga uključim, on se vraća na signal i ovaj put se čini da ne uspijeva ubrzati ili se okrenuti. Provjerio sam igle konektora i centrale, ožičenje koje nema kratki spoj na masu, pozitivno, između njih i koji ima dobar kontinuitet i sve se čini ispravnim. Da me se dodirne loš senzor može dogoditi, ali dva su već vrlo rijetka. Pogreška koja se obično prijavljuje je P0341. Je li vam se ikad nešto slično dogodilo? Hvala unaprijed.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
1 mjesec 1 tjedan prije #54000 od chumabaeza
Vjerojatno su žice koje vode do osjetnika položaja bregastog vratila (CMP) preblizu žicama svjećice, na to utječe veza.
Električna veza između CMP osjetnika i PCM može biti loša.
Prsten relutera može biti u lošem stanju.
Senzor položaja bregastog vratila (CMP) možda je neispravan.

• zaključan
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 1 tjedan prije #54006 od zaključan
Motor je dizelski, tako da nema svjećica.
Usporedio sam i signal između senzora radilice i bregastog vratila u slučaju da signal "pleše" s obzirom na radilicu, što bi ukazivalo na neko neslaganje u raspodjeli.
Reluktor radilice se također pojavljuje u dobrom stanju, a signal primljen od njega također se čini ispravnim.
Instaliram drugi senzor bregastog vratila i sa svakim je greška bila različita, ali nakon svega isti kvar greške senzora.

više
1 mjesec 1 tjedan prije #54007 od hdnunez
Ovaj motor ima šuplje vreteno, bregasto vratilo s lažnim ekscentričnim grebenima, ako je došlo do greške u distribuciji, moguće je da su ovi bregovi ispali iz faze.

• zaključan
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
Prije mjesec 1 18 sati #54013 od zaključan
Problem je u tome što motor ima kvar senzora bregastog vratila, nije kvar ili je nešto slično, to je jednostavno kvar senzora (ili nema signala ili ga čini čudnim), a senzor uzima očitavanje iz samog remenice bregastog vratila. , a ne sama bregasto vratilo. Dakle, „stvarno“ stanje bregastog vratila ne bi utjecalo na signal senzora, ako bi utjecalo na rad motora, ali ne i na signal. I tu je problem što motor dobro radi, ali signal ili nestaje ili je "iskrivljen" zbog čega automobil uključuje lampicu greške i sprječava da se ponekad pokrene, jer nije (Senzor) koji daje važeći signal.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Isus y 9504 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 7 sati 40 minuta

Pozdrav dobar dan, tražim servisni priručnik ili priručnik za radionice neporaženog motocikla honda, radim popravak motora i trebam točan zakretni moment i ostale podatke, radim kao neovisan i želim početi prikupljati priručnike za svoju radionicu, Vrlo sam zahvalna osobi koja mi može pružiti priručnik. Hvala vam puno na vašem vremenu.
Priložena slika motocikla.

Pročitajte više ..

dobro jutro, netko ima priručnik za radionicu Kaiser Carabela Argentino u PDf formatu, treba mi, hvala puno

Pročitajte više ..

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.