esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Rover 620 2.0 sdi 1998. (Honda Accord 98 motor) problemi s pokretanjem

• opet obješen
  • Vješan avatar Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 mjesec 1 tjedan prije #54026 od opet obješen
Marka: Rover (Honda motor, isto razdoblje iste godine)
Model: 620 SDI
Godina: 1998
Kilometri: 300.000
Prostor: 2.0
Snaga (KS): 105
Gorivo: Dizel
Vrsta prijenosa prijenosa: Ručno - 5 brzine

Vrlo dobro, da vidim može li me netko voditi / pomoći mi autom (što je klon honda harmonike 98), koji već godinama loše počinje, cijeli život sam spavao u garaži do prije 5 ili 6 godina na ulici Kao što kažem, za 8-10 godina, kada je došla zima, počelo je koštati početak, temeljeno na aktiviranju grijača nekoliko puta i pokušaju nekoliko puta, završilo je bez previše drame.

No, tijekom godina postalo je sve gore, do te mjere da čak i aktiviranje grijača 6 ili 7 puta prilikom davanja kontakta treba između 10-18 sekundi, bacajući dovoljno bijelog dima. (što je hladnije duže i kada je temperatura veća, to će se bolje početi)

Nekoliko godina ga premještam u prosjeku 3-4 dana u tjednu, otprilike 6.000-10.000 km godišnje, uz nekoliko dugih putovanja godišnje.

Smiješno je koliko start varira od temperature, jer ako ga pokrenem vruće, ide savršeno ili parkirano tamo na suncu, ne počinje savršeno, ali beskrajno bolje, kad ima sladoleda, to je ipak drama ...

Ima grijače, bateriju, promijenjene su sve filtre i tekućine, a i dalje se događa potpuno isto, itv glatko prolazi. Nakon mnogih istraživanja, smanjio sam mogućnosti problema na: prljave brizgaljke, začepljen unos, gubitak kompresije bilo kojeg od ravnoteže, dizelsku pumpu ili mjerač protoka. U radionici su mi rekli da je možda dodavanjem grijača dovodu zraka kao i drugi automobili problem dijelom riješen, ali bez provjere svega ostalog nemoguće je znati.

Na kraju je to automobil star 22 godine, ne namjeravam da zauvijek bude savršen i premda se već nekoliko godina "povlačim", čini mi se glupo mijenjati ga zbog uporabe koji mu dajem i nemam ništa protiv stavljanja ruku na sebe budući da Ako to uzmem, to ni ne bi bila drama!

Nadam se da sam objasnio bez previše problema.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

RAMIRO TRIANA SANCHEZ y 20665 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 4 sati 5 minuta
Jona y 9531 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 16 sati 29 minuta

Pozdrav, tražim priručnik za radionicu za Jac refine 2.8 2011, pozdrav

Carlos dobar dan tražim priručnik za radionicu kia sportage 2009 3 sati 48 minuta
utovarivač
utovarivač
Prilozi nekretnine

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.