španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Kvar sustava za kontrolu emisije

• nferreccio
  • Avatar nferreccio Topić je autor
  • pozvan
  • pozvan
10 godina 9 mjeseci ranije #5602 od nferreccio
Odgovori nferreccio na temu Kvar sustava za kontrolu emisije
Puno vam hvala na vašem odgovoru.
Jučer, gledajući kroz motor, otkrio sam da je kanal za zrak koji prolazi od filtra za zrak do ulaza u usisnik, bio odspojen u sredini, to jest, zrak nije prolazio kroz filtar ili senzor ( Pretpostavljam da je onaj koji mjeri protok, koji je na izlazu filtra. Ponovno spojite taj vod i danas nakon što ste zaokružili 30 km, zaustavio sam se i kad sam ponovno okrenuo automobil, svjetlo indikatora se ugasilo i vratilo sve u normalu.
Ja ovo ovdje uzmem za još jedan upit, koji savjetuje o aditivima za dizelsko gorivo kako bi brizgaljke bile čiste i poboljšale izgaranje ???? Ja obično koristim YP Ultradiesel gasoil
hvala

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

• willtopower
  • pozvan
  • pozvan
10 godina 9 mjeseci ranije #5742 od willtopower
Odgovori willtopower na temu Kvar sustava za kontrolu emisije
Pogledajte najviše aditiva su obogaćeni benzinima, pokušati baciti litru benzina, uzeti automobil na cestu i uzeti ga na primjer u četvrtom na preko 4000 rpm ili treći problem je sigurno da imate char (gorivo bez spaljivanja) u turbo , senzori ispuha ili nešto slično.
Ako se to ne isključi, vratite se na prethodne postove

više
10 godina 9 mjeseci ranije #5776 od kikemec
Odgovori kikemec na temu Kvar sustava za kontrolu emisije
hello nferrecio, pogledaj Nikad ne savjetujem aditive za čišćenje brizgaljki niti bilo kakve za benzin, najbolji način za čišćenje injektora je ultra zvuk, nije skup i radi se svakih 25000 ili 50000 tisuća kilometara, trošak nije toliko i štedi zabilježeno je da aditivi stvaraju kontaminirajuće čestice i ugljične naslage koje se nalaze u sjedištima ventila i onda sve krene naopako, zato ih ne savjetujem,

više
2 tjedana 4 dana prije - 1 21 satni dan prije #53849 od Huliobetico
Odgovori Huliobetico na temu Kvar sustava za kontrolu emisije
He sufrido el mismo fallo del sistema antipolución en mi 307. Sé que este tema tiene ya muchos años y quizá ya ni te acuerdes del mismo, pero si te acuerdas de cuál fue la solución que hallaste, te lo agradecería.
Posljednje izdanje: 1 dan 21 sati prije Huliobetico.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

okviri y 28 drugi ste se pridružio grupi HYUNDAI SANTAMO 4 sati 30 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.