španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Ford Fiesta 1997 1.25 16v mk4

• EmeraldIce
  • Avatar EmeraldIce Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
6 godina 7 mjeseci ranije #39889 od EmeraldIce
Ford Fiesta 1997 1.25 16v mk4 Objavljeno od strane EmeraldIce
Bok momci,

Ja sam u potrazi za radionicu / usluge priručniku za 1997 u Croata 1.25l 16v Ford Fiesta auto,
Također radionica / usluga priručnik za Nissan Micra 1991 1.0l K10

Može li itko pomoći?

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
6 godina 7 mjeseci ranije #39907 od Tidosho
Odgovori Tidosho na temu Ford Fiesta 1997 1.25 16v mk4
Hi Emerald,

Ne mogu vam pomoći s Ford Fiesta Ručno Nissana, ali imam jedan. To je za 1987 1992 nadalje do acerca. Ja sam ga domaćin na moj račun spremnika za vas:

www.dropbox.com/s/zno327jayk31toj/1987%2...Service%20Manual.pdf

To je fotokopirani i skenirani papirni priručnik, najbolji dostupni tehnologija u to vrijeme u 1987-u ;)
Sljedeći korisnik rekao zahvaljujući: EmeraldIce, safaa

• EmeraldIce
  • Avatar EmeraldIce Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
6 godina 6 mjeseci ranije #40117 od EmeraldIce
Odgovori EmeraldIce na temu Ford Fiesta 1997 1.25 16v mk4
Tidosho Bok, hvala puno na pomoći!

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

127 PRIRUČNICI

136 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Manuel Vallejo y 9367 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 2 sati 52 minuta
Ozkar Wolverin y 3 drugi volio Rasprava 3 sati 9 minuta
Gorgerino Federico y 20439 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 8 sati 29 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.