španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

mijenjati motor na drugi je to legalno?

• igryo
  • Pogledaj
  • Gold Boarder
  • Gold Boarder
više
6 godina 7 mjeseci ranije #40615 od igryo
mijenjati motor na drugi je to legalno? Objavljeno od strane igryo
Pozdrav svima, moje pitanje je u Španjolskoj. rebientas je da ako je motor automobila može biti otpisan i staviti istu ks i raseljavanje, upravljanje prometom, a radovi su riješeni.
moje pitanje je što bi mogao staviti jedan od mallor pomaka ili manje ostati isti proizvođač? (Primjer: A4-2.2 1.8 staviti audi A4)

2 º i moglo bi se staviti drugačiji motor i drugačiji proizvođač motora? Homologacija kroz tuning i drugima. (Primjer: aston martin db7 1.6 audi motor).

Pitam to zato što bih želio kupiti veliki klasičnih automobila za vjenčanja i imaju pouzdanost novog motora i vajo potrošnju. :)

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
5 godina 8 mjeseci ranije #45569 od terty
Možete promijeniti motor vam je potreban papir koji je od radionice za to odgovoran okupio ovu kaznu i sve i onda vam je potreban inženjering projekt gdje sam obično promijene nekoliko stvari bufere kočnice ... radite, ali to je skupo da Ako želite montirati još jedan brand.

Ako iste marke PJ jedno mjesto i isti model i sve samo manje zapremnine morate ići na sjedalo da vam glavom i kažem vam, ako to može učiniti ili ako su odobreni, ali morat ćete napraviti inženjerski projekt također

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Pokušajte s automatskim pokretanjem u slučaju da su injektori pogođeni, pozdrav.

Pročitajte više ..

Pozdrav, trebaju mi ​​priručnici za moju tešku mehanizaciju, molim pošaljite sve vrste priručnika koje bih cijenio.

Pročitajte više ..

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.