španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Limar cilindra Cover

• JavZero
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
6 godina 7 mjeseci ranije #40758 od JavZero
Limar cilindra Cover Objavljeno od strane JavZero
Pozdrav svima,

Ja sam u nedostatku za napraviti malu preinaku na motor od mog auta.

Htio sam ići dolje (oblikovanju) glavu motora da se dobije više kompresiju. No, imam neke dvojbe s ovom temom.
Rečeno mi je nekoliko različitih stvari u vezi s ovim promjenama.

1era) rečeno mi je da je za to potrebno promijeniti i bregaste osovine jer je to stablo je izvorna uživo za kompresiju dodatak od 9: 1 i želim da se 10: 1 ili možda malo više (još uvijek ne .)
Je li to to?

2da) Još jedna osoba s kojom sam se konzultirao su mi rekli, da možete podnijeti glavu motora, onda jedina stvar koju morate učiniti je točna distributer unaprijed, to ne mijenja bregasto vratilo.

Jedan mi kaže da ako promijenite bregaste osovine i druga kaže ne.

Mi se konzultirati s vama da bi me Sumnjam, ispod glave cilindra, koje stvari bi trebala napraviti kako bi ga o tome?

Pozdrav.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
6 godina 7 mjeseci ranije #40780 od igryo
Odgovori igryo na temu Limar cilindra Cover
Komentirao sam: asa ne treba mijenjati bregaste osovine razloga ako se poveća kompresija drveće snose samo stvar koja se može dogoditi da vas, ako vam se sviđa zaletu i raskine oslonce koji drže stabla..
savjet: cut glavu malo, dobar ispušnih cijevi stege i metele i pojačana kočione diskove :)

kad ste stavili podatke o vrsti uboda ili karburacijski sustava vozila i tamo ću biti u mogućnosti decirmas.

• JavZero
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
6 godina 7 mjeseci ranije - 6 godina 7 mjeseci ranije #40783 od JavZero
Odgovori JavZero na temu Limar cilindra Cover
Pozdrav Igryo,

hvala na odgovoru.

I spomenuti, moj auto je Ford Sierra XR4 motor karburator solex 2.3L dva 36 / 36 simultano otvaranje usta, s elektronskim paljenjem. Svi mehanički motor je SP.

Ispušnog razvodnika nije konkurencija, ali tvornica je već bila poboljšana u odnosu na onaj od sedan modelu (moje je Coupé), to za sada neću mijenjati.

Pozdrav.
Posljednje izdanje: 6 godina 7 mjeseci prije JavZero.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Aicardo Castillo Perez y 9446 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 1 sati 3 minuta

Pokušajte s automatskim pokretanjem u slučaju da su injektori pogođeni, pozdrav.

Pročitajte više ..

Pozdrav, trebaju mi ​​priručnici za moju tešku mehanizaciju, molim pošaljite sve vrste priručnika koje bih cijenio.

Pročitajte više ..

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.