španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Seat 1.4i 2001 mijenjati motor (60cv 5v)

• jabier
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
5 godina 3 mjeseci ranije #46230 od jabier
Seat 1.4i 2001 mijenjati motor (60cv 5v) Objavljeno od strane jabier
Pozdrav svima, ja sam Javier se predstavim.
Upravo sam naslijedila Seat Cordoba 6k od 2001i 1.4 60 sa životopisom i od onoga što sam pročitao, čini se da traje samo 5 ventile, imaju isti brand 100 KS u drugoj verziji ... moje pitanje je bi li bilo moguće dodati preostale ventile i razlike 100cv pretvoriti taj model? gdje sam mogao pročitati ovaj amandman? hvala

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
5 godina 3 mjeseci ranije #46238 od ismael53
Odgovori ismael53 na temu Seat 1.4i 2001 mijenjati motor (60cv 5v)
Pozdrav jabier, nije ono što misliš s "5 ventila" ... hoćete 5 brzina ... Ovaj motor ventile i 8 60 CV dionice isti blok kao da je od 100 KS, ali ne i isti klipovi ili glava cilindra (16 ventili) ili elektronski (ECU ili ECU) s kojom, ja se ne obeshrabre, samo reći da se ovdje ne postoji "tuning" to vrijedi, ili promijeniti motor (i imat pravnih problema) ili kupiti od 100 životopis izravno Kažem, dodajte ventile na glavi ... trebali tražiti više informacija i vidjeti ono što ja kažem. Pozdrav!

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

127 PRIRUČNICI

136 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Manuel Vallejo y 9367 drugi ste se pridružio grupi Motocikl priručnici Radionica 2 sati 46 minuta
Ozkar Wolverin y 3 drugi volio Rasprava 3 sati 3 minuta
Gorgerino Federico y 20439 drugi ste se pridružio grupi Priručnici Car Radionica 8 sati 23 minuta

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.