španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

digitalni brzinomjer za tsuru 2016

• Jaguarverde
  • Avatar Jaguarverde Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
3 godina 5 mjeseci ranije #51037 od Jaguarverde
digitalni brzinomjer za tsuru 2016 Objavljeno od strane Jaguarverde
HELLO : Cheer: Ako je signal za brojača okretaja motora se šalje u mahunarkama (0v- 5v na primjer) to bi bilo relativno lako napraviti program koji uključuje ove mahunarke i koristiti te podatke za okretaja motora. RPM mogu biti prikazane na malom LCD zaslona * 16 2.

Problem nije mehanički :( i nije jasno gdje da se signal od distributera. Jasno mi je da u raspršivaču bregasta osovina senzor položaja (PAL) koji detektira brzinu vrtnje motora kroz ploču rotora, to stvara impulse koji se šalju na ECM je. očito je u terminalnoj broj tri u priključnici kabelskog snopa ECM kojoj je signal izlaz za mjerača broja okretaja (ili u ovom priključnici je gdje se signal distributer ECM stigne?)
Sumnje:
Gdje 1 uzeti signal za tahometar
Vrijednosti 2 napona traje taj signal? (0v-5v, 0v-12v ....)
Hvala na pomoći unaprijed.

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Pokušajte s automatskim pokretanjem u slučaju da su injektori pogođeni, pozdrav.

Pročitajte više ..

Pozdrav, trebaju mi ​​priručnici za moju tešku mehanizaciju, molim pošaljite sve vrste priručnika koje bih cijenio.

Pročitajte više ..

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.