španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

Roland sh101 problemi s ugađanjem ...

• robinsenny
  • Avatar za robinsenny Topić je autor
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
1 godinu dana 2 mjeseci #53271 od robinsenny
Roland sh101 problemi s ugađanjem ... Objavljeno od strane robinsenny
Bok,

Je li moj sh101 oko 2 tjedana sada i im ne znam zašto, ali ponekad je izvan napjev, a ponekad nije. Znam očito njegova stara i analogni, ali bez obzira na to koliko sam pokušati pomaknuti tuning gumb Ja ne mogu činiti da biste dobili ono right.Some drugi puta jedna oktava može činiti u skladu, ali kao što sam ići gore tipkovnicu da nanosi dalje od tune.If svatko ima bilo kakve prijedloge koji bi bili izvrsni.

Molim pomoć.

Nisam našao pravo rješenje s Interneta.

Reference: -
forum.vintagesynth.com/viewtopic.php?f=5&t=64281
Corporate Video Animation Studio

Hvala!

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

210 PRIRUČNICI

133 PRIRUČNICI

138 PRIRUČNICI

64 PRIRUČNICI

MDM Aktivnosti

Pokušajte s automatskim pokretanjem u slučaju da su injektori pogođeni, pozdrav.

Pročitajte više ..

Pozdrav, trebaju mi ​​priručnici za moju tešku mehanizaciju, molim pošaljite sve vrste priručnika koje bih cijenio.

Pročitajte više ..

Kolačići na ovoj stranici koriste se za prilagodbu sadržaja i oglasa, pružanje značajki društvenih mreža i analizirati promet. Također dijelimo informacije o vašem korištenju web stranice s našim partnerima za društveno umrežavanje, oglašavanje i web analitiku tko ga može kombinirati s drugim podacima pod uvjetom da ih ili su se okupili iz upotrebe izrađen od svojih usluga. Za promjenu postavki ili više informacija kliknite na „više informacija”.