španjolski arapski Kineski (pojednostavljeni) hrvatski češki Nizozemac Coatian francuski njemački grčki hindski madžarski indonezijski talijanski japanski korejski Polirati Portugalski rumunski ruski švedski

* Napomena za korisnike koji ne govore španjolski. Ova web stranica je dopušteno samo napisati na engleskom ili španjolskom, poruke u drugim jezicima bit će izbrisani.

1. Oglas
  2. Forum
  3. vijesti

Nissan Murano

• porrasj1
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
5 godina 10 mjeseci ranije #21540 od porrasj1
Pozdrav, persent znam da li je istina da se pranja motora interno temelju alludar nekim kemikalijama da više ne može udariti automobil ulja dim, to čini fala tek na početku prvog i mehaničar mi je rekao da je motor bio pranje uklanja pozdrave ....

Molimo identificirati o Stvaranje računa da se pridruže razgovoru.

više
5 godina 10 mjeseci ranije #21665 od požari
Pozdrav, mehaničar savjetovao da ne opere da se ništa ne POKRETANJE ACERTADO.PRIMERO SMOKE bi potrajati dvije vrste bijelog ili bijeli dim AZULADO.SI dizanja UVIJEK disku tako hladno ili vruće i možete biti PLAVA SEAL VENTIL, PROVJERITE ULJE POTROŠNJA RATE CAMBIO.SI pokretanja hladnog auta i dim je bijelo i malo dalje NEUSPJEH za ubrzavanje neuspjeh može biti jedna ili više grijaćih tijela ili POGINULIH TAQUE HIDRULICOS HLADNO za stupanj viskoznost ulja gusta MORE Na primjer, ako je vozilo na habanje i LE SAE 10W40 20W50.SERIA napravio veliko pomoći da znate koliko milja IMAJU motornog ulja i konzumirati AKO DA POKRENUTI onoliko koliko VRUĆE HLADNO puši KADA START pokvariti ako, AKO CIRCULAS.CUANDO puši kada imate problem nafte potrošnja ne imati bilo PROIZVOD korektivne i manje u prometnoj NUEVO.UN pozdrav.

više
5 godina 10 mjeseci ranije #21671 od Inge Oscar
da mehaničar nije u redu kada je bijeli samo pri pokretanju može biti kapica ventila, ako crno na svjetlo mlaznice ovako ostavljajući otvorenim kosti curi benzin na ke kada puši nafte nema proizvoda koji Kiten i Kita ke ne ukloni muškaraca ke Hase je da je njihova reakcija ne pušim boje dim dim drisfrazan što mislim

• porrasj1
  • Pogledaj
  • Svježe podstanar
  • Svježe podstanar
više
5 godina 10 mjeseci ranije #21686 od porrasj1
OK HVALA i za vaše komentare, i imaju puno razloga, mehaničar jedini koji ISO izmjene ulja i provoditi LIQUI Moly SEALING HUMOSIGUE dolaska i odlaska donesite mi još jedan komentar o mehaničkog VENTIL

više
5 godina 10 mjeseci ranije #21722 od Victor Aguirre
Pozdrav Dobar dan.
Komentari pisani ovdje ćete uvijek biti korisno pokušati riješiti problem. I kao i prije nmencionan što trebate znati više manje kilometražu vašeg vozila da možda problem će izazvati dim učinkovito brtvi ventila već izgubljene Stezanje u ventil, ali ako je vaš motor ima širok zamah, to može Brtve ventila Propustili ste prekomjerno trošenje između ventila vodič i sama ventila. Pa što ako promijenite ventil brtvi samo?. ocjenjivati ​​ga i javite nam.
sreća ............

Traži MDM

Grupe dijeli priručnike

200 PRIRUČNICI

114 PRIRU

126 PRIRUČNICI

60 PRIRU

MDM Aktivnosti

Poštovani prijatelji. Pala staklena napustio moj fokus na mala vrata. Ja uklonjena ploča i primijetio da je plastična podrška držeći čašu je slomljena na toboganu u svojim vodičima koji uzrokuje kristalno križeva na vratima. Osim toga, za taj neuspjeh, pretpostavljam, kabel koji omogućuje kretanje stakla je zamršena. Kao što ne znam kako sustav funkcionira ispravno locirati nije znao kabel na njegovo mjesto. Molim te, trebam da me savjetovati ako je plastika staklo podrška se ostvaruje kao zamjena i, ako je moguće, da se pravilno staviti kabel na motor bubnja, bez skidanja cijelog tima. Bilo koji sugestija će biti dobro primljena poštovanje. Pozdrav i hvala.

Pročitajte više ..

Naši partneri